We stellen ons graag aan u voor!

De mensen van Thomassen denken mee met de opdrachtgevers en maken een degelijk en helder voorstel op maat. Thomassen staat garant voor optimale uitvoering van de werkzaamheden binnen de gestelde limieten. Ons werkgebied bestrijkt Noord-Nederland en de kop van Noord-Holland. Wie wij zijn?

Nico Ritsma

Calculatie, agrarisch, ontwerp, constructie en detachering personeel

Vestigingen Akkrum en Wolvega

nico@thomassen.nl
Telefoon: 06 - 20 36 56 22

Jan de Weert

Uitvoering, projectleiding, riolering, bestrating en waterbouw

Vestiging Leeuwarden

jan@thomassen.nl
Telefoon: 06 - 51 33 85 11

Sierd de Boer

Uitvoering, projectleiding, riolering, bestrating en waterbouw

Vestiging Witmarsum

sierd@thomassen.nl
Telefoon: 06 - 53 16 56 52

Theun van Vliet

Financiƫle administratie Thomassen

Vestiging Akkrum

theun@thomassen.nl
Telefoon: 0566 - 65 43 00

Rutger Oosterveld

KAM, calculatie, certificering

Vestiging Akkrum

rutger@thomassen.nl
Telefoon: 06 - 53 40 63 15

Willy Tjeerdsma-Jonker

Administratie

Vestiging Akkrum

willy@thomassen.nl
Telefoon: 0566 - 65 43 00

Engelien Scherjon - Klaver

Marketing & Communicatie professional

Vestiging Akkrum

engelien@thomassen.nl
Telefoon: 06 - 25 30 63 11

 

Erik Wiersinga

Uitvoering

Vestiging Leeuwarden

erik@thomassen.nl
Telefoon: 06 - 51 41 70 20

Hendrik van der Goot

Materieelbeheerder

Vestiging Akkrum

hendrik@thomassen.nl
Telefoon: 06 - 53 17 42 28

 

Onderhoud van terreinen en wegen

Naast het bouw- en woonrijp maken van terreinen en het aanleggen van bestratingen, walbeschoeiingen en rioleringen, verzorgen wij voor veel vaste opdrachtgevers het (periodieke) onderhoud.

Thomassen ontzorgt u op het gebied van infrabeheer, terreinbeheer en het beheer van de openbare ruimte. Wij kunnen periodieke inspecties uitvoeren en stellen graag met u een functioneel en overzichtelijk onderhoudsplan op.

Enkele projecten